W dniu 10 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Jędrzejowie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych. W turnieju wzięło udział 6 drużyn dziewcząt. Nasze zawodniczki z klasy 8a zaprezentowały się bardzo dobrze, zdobywając 3 miejsce. Wykazały ducha walki, zaangażowanie i wzorową postawę na boisku i poza nim. Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wszystkim uczestnikom za atmosferę rozgrywek w duchu „fair play”.

Reprezentacja naszej szkoły:
1. Dzwonek Alicja.
2. Gągorowska Magdalena.
3. Kowalska Zuzanna.
4. Łysak Izabela.
5. Niechciał Weronika.
6. Szyszkowska Izabela.
7. Ziętal Maja.
8. Żubrowska Maja.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewijanie do góry
Przejdź do treści