W dniu 17.01.2024 r. w naszej szkole odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej.
Udział wzięły 3 szkoły z naszej gminy – Gospodarze – Szkoła Podstawowa w Małogoszczu (drużyna dziewcząt i chłopców) oraz Goście – uczniowie Szkoły Podstawowej z Kozłowa i Szkoły podstawowej z Rembieszyc.
Przed rozpoczęciem turnieju nastąpiło uroczyste wręczenie legitymacji Młodzieżowego Organizatora Sportu uczniom, którzy przystąpili do projektu o tej samej nazwie i uzyskali wymagane kwalifikacje. Oto nasi Młodzieżowi Organizatorzy sportu:

Adamczyk Jakub kl. VIII A, Borowska Lena kl. VII A, Dzwonek Alicja kl. VII A, Gałczyńska Maja kl. VII A, Gągorowska Magdalena kl. VII A, Kowalczyk Jakub kl. VII A, Kowalska Zuzanna kl. VIIA, Łysak Izabela kl. VII A, Niechciał Weronika kl. VII A, Szyszkowska Izabela kl. VII A, Zagził Eliza kl. VIII A, Ziencikiewicz Amelia kl. VII A, Ziętal Maja kl. VII A, Ziomek Gabriel kl. VII A, Żubrowska Maja kl. VII A.
Gratulujemy i życzymy wielu znakomitych pomysłów i samych sukcesów na płaszczyźnie Or
ganizacyjnej w obszarze sportu szkolnego.

Turniej siatkówki przebiegał w pozytywnej atmosferze rywalizacji sportowej.
Młodzi adepci siatkówki pokazali swoje atuty i mogli skonfrontować się ze swoimi rówieśnikami z ościennych szkół. Mamy nadzieję ,że rozbudzony apetyt na sukces zaowocuje bogatym doświadczeniem startowym.
Zwycięstwo w Gminnym turnieju „Piłki Siatkowej” odniosły obie drużyny naszej szkoły. Drugie miejsce wywalczyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Rembieszycach, zaś trzecie miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa w Kozłowie. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i wzbogacania doświadczeń w rywalizacji sportowej!!!

Scroll to Top
Skip to content