Miło nam poinformować, że nasza Szkoła Podstawowa im. 24 Lutego 1863 R. w Małogoszczu znalazła się na liście laureatów ogólnopolskiego konkursu OSE – Ogólnopolska Sieć Edukacyjna „Pracownia kompetencji cyfrowych”!!!!!!
Wygraliśmy mobilną pracownię komputerową, składającą się z 16 laptopów, oprogramowania oraz interaktywnego monitora💪😊😀
Spośród nadesłanych aż 3075 zgłoszeń to właśnie nasza szkoła znalazła się w gronie najlepszych, zajmując jedno ze 166 miejsc w kategorii klas 4-6 SP.

Jak powiedział podczas konferencji prasowej w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński „Atrakcyjne nagrody są tylko dodatkiem, bo prawdziwą wartość stanowi wiedza i nabycie nowych kompetencji, które umożliwią dzieciom i młodzieży sprawne – a przede wszystkim bezpieczne – poruszanie się w cyfrowym świecie (…). Nowoczesny sprzęt, który trafi do szkół, wesprze uczniów uzdolnionych, pomoże rozwijać talenty”.
Jesteśmy podekscytowani tą wspaniałą wiadomością i już nie możemy się doczekać nowej pracowni!!!!
 
I. Szyszkowska, M. Grzyb
Scroll to Top
Skip to content