8 marca 2024r. w naszej szkole już od rana panowała radosna atmosfera. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Obchody tego niezwykłego dnia miało swoje zwieńczenie w spotkaniu, podczas którego wszystkie kobiety naszej szkoły, zarówno te duże, jak i te małe, otrzymały serdeczne życzenia i upominki.
W naszej szkole z okazji Święta Pań chłopcy z Samorządu Uczniowskiego zorganizowali konkurs na Najsympatyczniejszą Koleżankę Klasy, oraz na Super Dziewczynkę Roku 2024. W pierwszym konkursie chłopcy wytypowali następujące kandydatki:
Klasa I – Aleksandra Filipiak
Klasa II – Oliwia Zeja
Klasa III – Kaja Dostał
Klasa IV – Oliwia Gierczak
Klasa V – Zofia Zaborowicz
Klasa VI – Anna Taranek
Klasa VII – Lena Borowska
Następnie spośród tych dziewczyn, w głosowaniu tajnym, chłopcy wybrali Super Dziewczynę Roku 2024.
I tak w kategorii klas I-III tytuł ten otrzymała Kaja Dostał, zaś klas IV-VIII Oliwia Gierczak.
Wszystkie koleżanki zostały nagrodzone dyplomami a Super dziewczyny Roku 2024 dodatkowo pamiątkowymi szarfami. Zwyciężczyniom gratulujemy!

Scroll to Top
Skip to content