Drodzy uczniowie! 😊

Przypominamy, że w naszej szkole realizujemy projekt “Miesiąc z geometrią – czy bez geometrii istniałby świat?” w ramach dotacji Fundacji mBanku.

W dniach 07.05.2024-20.05.2024 przewidziana jest aktywność dla uczniów klas V i VI.

Dla uczniów klas V organizujemy konkurs na reklamę pod hasłem “Odkryj Świat Czworokątów”. Pamiętajcie, że powinna ona być atrakcyjna, inspirująca i zachęcająca innych do udziału w fascynującej podróży przez świat matematyki i geometrii.

Uczniów klas VI zapraszamy do zaangażowania się w projekt (praca w grupach 2-osobowych) “Bądź architektem swojego mieszkania – oblicz koszty remontu”, który ma na celu zapoznanie się przez uczniów z podstawowymi aspektami planowania remontu mieszkania oraz szacowaniem kosztów związanych z tym procesem. Uczniowie, którzy pragną wziąć udział w konkursie, proszeni są o pobranie szablonu mieszkania, na podstawie którego sporządzą odpowiednie obliczenia (szablon dostępny na stronie szkoły).

W kolejnych tygodniach odbędą się wydarzenia dla klas V, VI, VII i VIII.

Zachęcamy uczniów klas V i VI do aktywnego udziału w powyższych przedsięwzięciach, a pozostałych do śledzenia informacji dotyczących naszego projektu!

Nauczyciele matematyki

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content