Drodzy uczniowie! 😊

Ponownie przypominamy, że w naszej szkole realizujemy projekt “Miesiąc z geometrią – czy bez geometrii istniałby świat?” w ramach dotacji Fundacji mBanku.

W dniach 21.05.2024-28.05.2024 przewidziana jest aktywność dla uczniów klas VII i VIII.

Uczniów klas VII zapraszamy do udziału w konkursie pt. “Zadbaj o owady – zbuduj dla nich dom/ hotel ” (praca w grupach 3-4 osobowych). Projektowanie i budowa tych domków opierać się będzie na wykorzystaniu graniastosłupów. Będzie to nie tylko interesujące zadanie matematyczne, ale także praktyczna inicjatywa ochrony środowiska. Dzięki takiemu projektowi uczniowie mogą wspierać populacje owadów zapylających i promować zdrowie naszych ekosystemów.

Uczniów klas VIII zapraszamy do zaangażowania się w konkurs na wykonanie projektu pt. “Mozaika podłogowa – parkietaż” który łączyć w sobie elementy sztuki, geometrii i jej praktycznego zastosowania w projektowaniu wnętrz.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie szkoły:

https://spmalogoszcz.pl/…/projekt-miesiac-z-geometria…

Zachęcamy uczniów klas VII i VIII do aktywnego udziału w powyższych przedsięwzięciach,. A wszystkich zachęcamy do śledzenia informacji dotyczących rozstrzygnięcia naszych konkursów!

👉Przypominamy, że zwycięzcy otrzymają cenne nagrody, a na wszystkich uczestników czekają nagrody pocieszenia. 🏆🥇🎁

Nauczyciele matematyki

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content